Stwórzmy DOM

Kochani !

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli wznowić działanie Domu Całodobowej Opieki DALFAS w Annogórze położonej na skraju Puszczy Noteckiej. Prowadzenia domu w rodzinnym klimacie pragnie podjąć się Fundacja „RÓŻA MIŁOŚCI ŚWIĘTEJ RITY”.
Chcemy nieść pomoc osobom starszym i samotnym, niepełnosprawnym i chorym, wymagającym opieki ze względu na wiek i dolegliwości z nim związane.

W naszym Domu chcemy zapewnić podopiecznym spokojną, codzienną egzystencję, uwzględniając różnorodne potrzeby domowników. Do rozpoczęcia działalności potrzebujemy jeszcze kilku rzeczy:

– 4 specjalistyczne  łóżka rehabilitacyjne;
– 10 krzeseł ;
– 2 szafy do ubrań;
– 4 okrągłe stoliki;
– 10 kompletów: poduszka + kołdra + pościel + prześcieradło;
– 10 materacy przeciwodleżynowych;
– 10 koców;
– biurko +  szafa do dokumentów;
– farbę do wymalowania i odświeżenia pokoi podopiecznych, łazienek, kuchni i służbowych pomieszczeń (13 pomieszczeń + klatka schodowa);

Zapraszamy Państwa do włączenia się w tworzenie Domu. Każda złotówka się przyda i na pewno zostanie dobrze wykorzystana. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Zarząd Fundacji „RÓŻA MIŁOŚCI ŚWIĘTEJ RITY”.