Dom otwarty… Zapraszamy!

Dom Pielęgnacyjno – Opiekuńczy „DALFAS”

Dom jest placówką całodobowego pobytu.
Znajduje się w budynku parterowym, spełniającym standardy, dostosowane do potrzeb ludzi starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych.
Położenie Domu w Annogórze, na terenie Puszczy Noteckiej, zapewnia domownikom spokojne tempo życia. Dom otaczają krzewy i drzewa, a śpiewy ptaków budzą każdy dzień i towarzyszą do zachodu słońca.

Celem działania Domu jest stworzenie atmosfery ciepła rodzinnego,
zaspokojenie potrzeb bytowych, ale również aktywizacja podopiecznych przez udział w warsztatach terapii zajęciowej, rehabilitacji oraz organizację czasu wolnego.

Do zamieszkania w Domu zapraszamy:

• osoby starsze,
  • niemogących, z różnych względów, samodzielnie funkcjonować w codziennym życiu,
  • z ograniczoną sprawnością,
  • niewymagających leczenia szpitalnego,
  • wymagających wsparcia i całodobowej pomocy innych osób.

Warunki lokalowe

• wszystkie pokoje mieszkalne oraz pomieszczenia wspólnie użytkowane mieszczą się na parterze, budynek pozbawiony jest barier architektonicznych,
  • ilość miejsc: 10,
  • oferujemy pokoje 2,3- osobowe (aktualnie dostępny każdy rodzaj pokoju),
  • pokoje są umeblowane,
  • w każdym pokoju znajduje się umywalka,
  • dodatkowo posiadamy łazienki z prysznicami bez brodzików dostosowane do różnego stopnia niepełnosprawności,
  • bielizna pościelowa prana jest przez profesjonalną pralnię,
  • na terenie Domu znajduje się pralnia z suszarnią,
  • własna kuchnia. 5 posiłków dziennie,

Pomysł stworzenia przez Fundację „RÓŻA MIŁOŚCI ŚWIĘTEJ RITY” Domu dla osób starszych i wymagających całodobowej opieki nie jest dziełem przypadku ani chłodnej kalkulacji.
Chcemy, aby nasz Dom był miejscem gdzie każdy mieszkaniec będzie traktowany jak drogocenna perła, perła która zarażać będzie swoją bezgraniczną miłością wszystkich dookoła.

Telefon kontaktowy: 500 688 939.